על מנת להגן על הבית או על כל מבנה שהוא מפני אש ושריפה ניתן להתקין פתרונות גילוי וכיבוי מגוונים. רבים מהפתרונות הינם אוטומטיים וכאלה הם למשל ספרינקלרים או מערכת מתזים. אך עם כל החשיבות של המערכות האוטומטיות, הן לא יכולות לבוא על חשבון ציוד כיבוי אש ידני. בחברת א.ת. מיגון ואבטחה תוכלו למצוא את כל פתרונות הכיבוי לצד מגוון מערכות גילוי מתקדמות. לצד גלאי אשן קומפקטיים יש בנמצא גם גלאי אמוניה תקניים ורגישים.

למידע נוסף לחצו כאן
 

ציוד כיבוי, יעוץ והכוונה

רכישה והתקנה של ציוד כיבוי אש ידני צריכים להיעשות בהתאם לתכליתו של המבנה, גודלו, גובהו וקריטריונים נוספים המוגדרים בתקנות. ולא רק במבנים סגורים, מבני קבע, עולה הצורך להחזיק ציוד כיבוי או גלאים שונים כדוגמת גלאי גז מתאן. ציוד כיבוי חייב להימצא בהישג יד בכל מקום שבו יש התכנסות של קהל רב, במופעים תחת כיפת השמיים ואירועים המוניים.

חברת א.ת. מיגון ואבטחה מספקת מענה שלם וכולל, לרבות ייעוץ והדרכה. מכירת ציוד כיבוי אש ידני נעשית תוך שיקלול מכלול התנאים ובתוך התאמה לסוג המבנה להנחיות רשויות הכיבוי ולתנאים שקובעים מה צריך לכלול מבנה בטרם יקבל טופס אכלוס (טופס 4). זקוקים לליווי מקצועי? גלאי כבל, מטפים, ספרינקלרים? בא.ת. מיגון ואבטחה תקבלו את המענה המקיף.

ציוד לכיבוי אש

מגוון סוגי מטפים 

מטף נחשב לציוד תקני בסיסי לכיבוי אש. אך ציוד כיבוי אש ידני יכול ללבוש צורות שונות. מטפים יכולים להיות מבוססים על אבקה ויש גם פתרונות כיבוי המבוססים על קצף מיוחד. יש בנמצא מטפים המקובלים ביותר להתקנה ברבי קומות ויש דגמים שיתאימו להתקנה בעסקים שבהם מבקרים אנשים רבים. נחוץ לכם מטף במשקל כ-3 ק"ג? ואולי נחוץ לכם מטף במשקף כפול מזה? יש בנמצא מגוון מטפים בעלי מנגנונים שונים לפיזור חומרי הכיבוי. פנו לא.ת. מיגון ואבטחה וגלו אילו מטפים כדאי לכם לרכוש והיכן יש למקום אותם – במבנה או בסמוך לו. קבלו ייעוץ לגבי התקנה של גלאי אמוניה או כל גלאי אחר.

חשוב להיערך מבעוד מועד

לא רק מטפים מהווים ציוד כיבוי אש ידני, תקני ואיכותי. לא רק גלאי גז מתאן או גלאי עשן יספקו את ההתראה. גם גלגלונים מהווים ציוד חיוני, שאף מבנה גדול ומודרני לא יהיה שלם בלעדיהם. מטפים ומתלים, ארונות כיבוי וגלגלונים, זרנוקים, גלאי כבל ופתרונות נוספים – את הכל תוכלו למצוא בחברת א.ת. מיגון ואבטחה.

ניתן להזמין שירות כולל של התאמת פתרונות כיבוי לכל מבנה, לכל בית, לכל ארגון ולכל מוסד. ניתן להזמין עמדות כיבוי ומגוון מערכות התראה, גילוי וכיבוי המיוצרים ומותקנים בהתאם לתקנים הנדרשים. מתמחים גם בהתקנת עמדות הכיבוי במקומות הנגישים, להפעלה יעילה בכל מקרה חירום כגון שריפה, התלקחות, התפוצצות. היערכו במעוד מועד – זה חשוב. 
 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם