כאשר רוצים להגן על מבנה כזה או אחר מפני שריפה באמצעים מתוחכמים, ספרינקלר לכיבוי אש יהווה פתרון אופטימלי. א.ת מיגון ואבטחה בע"מ מתמחה בפתרונות כיבוי אש באיכות מעולה, העומדים בתקנים מחמירים. לצד ספרינקלרים מן הסוג הרגיל והמקובל, ניתן למצוא גם פתרון המתאים למבנים מעוצבים. ספרינקלר סמוי ניתן להתקין ולקבל שילוב מושלם של הגנה אפקטיבית מאש בלי תשתית שמפריעה לאסתטיקה.

למידע נוסף לחצו כאן
 

חשוב להיערך בזמן

כאשר מבקשים להתקין ספרינקלר לכיבוי אש כדאי להבין מהי בעצם מערכת זאת. המדובר במערכת של מתזים, מערכת אקטיבית שלא רק מספקת התראה. לא מדובר בפתרון לגילוי עשן אלא בפתרון של כיבוי שיודע לזהות ולהגיב למצבי סיכון. אם הגלאים שמוטמעים במערכת מזהים למשל עלייה בטמפרטורה מתחילה פעולה אוטומטית בדיוק באזור הרצוי.

אם רצונכם להגן על בית גדול או בית עסק, אם רצונכם להישמר מאש באופן ראוי פנו לחברת א.ת מיגון ואבטחה בע"מ. מומחי החברה גם מעניקים שירות חשוב של בדיקת מערכת גילוי עשן. זוהי הדרך להיערך בזמן ולא להצטער כאשר מאוחר מדי.

ספרינקלר נסתר

כיבוי מוקדי השריפה

מומחים לסיכוני אש ורשויות הכיבוי בארץ ובעולם מעריכים כי ספרינקלר לכיבוי אש הינו ההגנה הטובה ביותר, שמונעת נפגעים. הסטטיסטיקה מלמדת עי התקנה של ספרינקלרים, לצד גלאים מצוינים כדוגמת גלאי OSID מפחיתה את מספר הנפגעים בנפש בחמישים אחוזים ויותר. במהלך ההתקנה מכוונים את הגלאים. כך, כאשר מזוהה חום גבוה יופעלו המתזים והמים יכבו את מוקד השריפה. פעמים רבות, די בכך כדי לכבות את האש באופן מוחלט. במקרים שבהם האש חזקה מדי, מרוויחים זמן יקר שמאפשר להקטין נזקים, לפנות את המבנה ולהניח לשירותי הכיבוי להשלים את המלאכה.

עבור המתעניינים באופן הטכני שבו פועל ספרינקלר לכיבוי אש נספר כי מותקנות אמפולות שבהן חומר מיוחד הרגיש לחום. כאשר החום עולה, החומר הכימי מתרחב, האמפולה נפרצת והפעולה הזאת בעצם משחררת את המים האגורים בצינורות הייעודיים. גם כאשר מתקינים ספרינקלר סמוי אופן הפעולה דומה, כאשר ההבדל הוא וויזואלי. המתזים מותקנים באופן סמוי, נסתר מהעין.

מענה מקיף וכולל

בניגוד לפתרונות כיבוי כגון מטפים או מערכות הסנקה, ספרינקלר לכיבוי אש פועל באופן אוטומטי, בלתי תלוי בהפעלה ידנית. מכיוון שכך, אין צורך בגורם אנושי שיזהה היכן פרצה האש. המערכת מופעלת אך ורק באזורים שבהם הטמפרטורה עלתה, כך שהכיבוי מותאם לאיום נתון.

המודעות והתקינה המודרנית הביאו לכך כי גם במבנים שבעבר לא הותקנו בהם מערכות מתקדמות, כיום זוכים לפתרונות ראויים. קבלנים שבונים מבנים רבי קומות או משפצים מבנים ישנים כגון תמ"א 38 נדרשים להתקין אמצעי כיבוי. גם בבתי עסק שונים מותקנים ספרינקלרים ובהם גם מבצעים מעת לעת בדיקת מערכת גילוי עשן. רוצים לדעת יותר על פתרונות כיבוי מתקדמים? רוצים להזמין גלאי OSID וספרינקלרים ולהיערך נכון? פנו לא.ת מיגון ואבטחה בע"מ וקבלו מענה מקיף וכולל. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם