בכל מבנה באשר הוא ראוי למקם אמצעים חדישים לכיבוי אש וכן פתרונות התרעה משוכללים. בין היתר, זמינים כיום גלאים מאוד משוכללים ועמידים כדוגמת גלאי מוגן התפוצצות. אך אין להסתמך אך ורק על גלאים, משוכללים ככל שיהיו. חיוני לדאוג כי בכל מבנה יהיה גם מערכות כיבוי יעילות ואוטומטיות. פתרון כיבוי אפקטיבי במיוחד ידוע בשם מתז מים. זהו המונח העברי למה שקרוי גם ספרינקלרים. בכל מבנה רב קומות מהנפוצים כל כך בימינו חיוני להתקין אמצעי זה. אך לא רק במבנה מגורים או במבני משרדים מערכת כזאת תהיה חיונית. לקבלנים, למשפצים וללקוחות פרטיים מציעים בחברת א.ת. מיגון ואבטחה ייעוץ מקיף לצורך התאמת הפתרונות הנחוצים לכם.

הפעלה מהירה ואוטומטית 
כיצד עובד מתז מים? הדבר החשוב ביותר שיש לדעת לגבי ההפעלה זה שהמערכת הינה אוטומטית באופן מלא. איך צורך ללחוץ על כפתור כזה או אחר או לסובב ברז מים על מנת להפעיל את המתז. למעשה, מדובר במערכת ובה מספר רב למדי של מתזים, המחוברים אלה לאלה באמצעות צנרת ענפה. כאשר הגלאים המותקנים בסמוך לפתחים מזהים כי האוויר מתלהט המערכת תיכנס לפעולה. רוצים תכנון מקיף של מערכת מתזים? רוצים פתרונות גילוי משוכללים כדוגמת גלאי מיזוג אויר? חברת א.ת. מיגון ואבטחה מתמחים בייעוץ, התקנה ואספקה של כל פתרונות הכיבוי בהתאם לתקנים ובאישור רשות הכבאות וההצלה.

מתזים, גלאים ומה שביניהם 
כל מתז מים מצויד בגלאי מיוחד. חשוב לא לבלבל בין גלאי זה, הרגיש לעליה בטמפרטורה לבין גלאים אחרים כדוגמת גלאי עשן עצמאי 220. גלאי העשן חשובים לא פחות, אבל הם מחוברים למערכת אזעקה ובדרך כלל לא ישירות למתזים עצמם.

ברגע שגלאי המחובר אל מתז מים מרגיש שהטמפרטורה מתלהטת מתנפצת קפסולה ייעודית. הקפסולה, שהיא למעשה זו שרגישה לחום, משחררת את החסימה של המתז, עובדה שמאפשרת למים לזרום במהירות כדי לכבות את השריפה. באופן זה, מתבצע כיבוי ממוקד של האש, שכן לא כל המתזים מתחילים לפעול באופן אוטומטי. רק אותם גלאים שמתחתם זוהתה ההתחממות יופעלו.

בחברת א.ת. מיגון ואבטחה תוכלו להזמין מגוון מתזים, לרבות מערכת סמויות וכן גם גלאי מוגן התפוצצות ופתרונות משוכללים להגנה משופרת מאש ומעשן.

פתרונות כיבוי וביקורת תקופתית
מערכת משולבת של מתזים וגלאים נדרשת בבתים, בבניינים, בבתי חולים, בגני ילדים, במעבדות ובעסקים שהוגדרו כחשופים לסיכוני אש. אם נחוץ לכם מתז מים מאיכות מעולה, אם תרצו להתקין גלאי מיזוג אויר או גלאים שיודעים לזהות נוכחות של חומריים כימיים מסוכנים – פנו למומחים של א.ת. מיגון ואבטחה. לרשותכם גלאי עשן עצמאי 220 ופתרונות כיבוי ידניים, עמדות כיבוי תקניות, מטפים מכל הגדלים והכל, בהתאם לתקנים הנדרשים. ניתן להזמין גם שירותי ביקורת תקופתיים, כדי לוודא שאתם באמת ערוכים ותמיד מוכנים. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם