א.ת מיגון ואבטחה בע"מ בעלת ניסיון מקצועי מס' רב של שנים.

החברה מעניקה לבעלי עסקים ולקבלנים פתרונות כיבוי אש מקצועיים ואמינים בעלי כל האישורים הנדרשים של שירותי כבאות האש הארצית ומכון התקנים הישראלי ובכל סוגי המבנים, בכל רחבי הארץ.

אנו עוסקים בתכנון, ביצוע ומתן שירות ואחזקה למערכות כיבוי אש מכל הסוגים, כולל חדרי משאבות, בדיקות לחץ וספיקה, התקנת מז"חים, דלתות חסינות אש, תכנון וביצוע של התקנת מערכות ספרינקלרים באישור מכון התקנים וכל האישורים הנדרשים למערכות כיבוי אש.

אנו מבצעים עבודה יסודית ומעניקים שירות אישי וליווי עד לקבלת האישור המבוקש ממכון התקנים, כולל שירותי ייעוץ לבטיחות אש לטובת קבלת רישיון עסקי.

אנו מעניקים מענה נרחב הכולל אספקה, התקנה, ייעוץ, בדיקות תחזוקה ותכנון של כל ציוד מערכות כיבוי האש, כולל אספקה מלאה של ציוד בטיחות באש, גלאי עשן, שילוט, מטפים, זרנוקים ומזנקים, ארונות כיבוי אש ושירותי תחזוקה בכל ההיקפים הנדרשים על ידי לקוחותינו, בפריסה ארצית ומתוך ניסיון רב בתחום.

חברתנו חרטה על דגלה, להעניק ללקוחותיה חווית שירות אמינה ואדיבה, כל זאת מבלי לוותר לרגע על עבודה מקצועית ואיכותית, המאפשרת לכם לקבל את ההגנה הטובה ביותר שיש.

אנו מעניקים ללקוחותינו מענה אמין ומקצועי בכל הקשור לפתרונות כיבוי במים כולל כל האישורים המתבקשים, ומבצעים בדיקות תחזוקה לפי תקן 1928.

אנו לא מתפשרים על מקצועיות, אמינות ויחס אישי, ומציעים מחירים אטרקטיביים לקהל לקוחותינו.